O nás

„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím." Arthur Schopenhauer

O čem se tu píše? Co jsou tkáňové soli či Schüsslerovy soli?

Úplně stejné otázky jsme si kladly i my, když jsme se poprvé v rámci studia homeopatie setkaly s tímto pojmem. Následoval kurz na Slovensku a postupné zkoušení, poznávání a studium tkáňových solí. A když jsme pochopily, že je to metoda jemná, šetrná a hlavně fungující, bylo nám líto, že v České republice je pojem tkáňové soli neznámý. A přitom se už dlouhá léta úspěšně používají po celém světě, např. v Německu a Rakousku jsou zcela běžné. Nakonec se vše podařilo jak mělo a značka Biomineral D6 se objevila na českém trhu jako doplněk stravy.

Chtěly jsme předávat naše zkušenosti a vědomosti dál, proto následovalo pořádání kurzů, které stále probíhají každoročně v Praze a v Brně. Naši absolventi kurzů nyní tvoří celou síť zkušených poradců v celé republice.

Založily jsme také centrum přírodní medicíny Zelený Anděl v Brně, kde je možné tkáňové soli i jiný sortiment zakoupit. Soličky se staly nedílnou součástí našich životů i naší profese. A s pokorou a štěstím je tomu stále. Vaše Daniela a Yvona.

MVDr. Yvona Hofírková

Mgr. Daniela Rovenská