Doplňkové soli

Doplňkové tkáňové soli byly do praxe postupně přidávány následovníky Dr. Schüsslera, korelují se stopovými prvky. Každý z výrobců nabízí své spektrum dopňkových solí dle zkušeností a také podle legislativy příslušného státu.

My vám nabízíme tyto druhy:

  • Kalium iodatum (Biomineral D6® Iodium)
  • Cuprum sulphuricum (Biomineral D6® Cuprum)
  • Zincum chloratum (Biomineral D6® Zincum)
  • Selenium metallicum (Biomineral D6® Selenium)
  • Manganum sulphuricum (Biomineral D6® Manganum)
  • Chromium chloratum (Biomineral D6® Chromium)

Pro více informací a objednání využijte prosím stránek našeho centra přírodní medicíny Zelený Anděl www.zeleny-andel.cz.

Doplňkové tkáňové soli

Velikost balení:​ 180 pastilek (90 g)

Cena: 350,- vč. DPH

Doporučené užívání: 1 pastilka dvakrát až čtyřikrát denně při dlouhodobém užívání. Akutně lze užívat jednu pastilku  každé 2 hodiny. V případě potřeby je možné  dávku zvýšit až na 1 pastilku každých 15 min. Nechte rozpustit v ústech. Dětem můžete pastilku rozpustit v malém množství vody. 

Složení: Rostlinné polyoly 98,4%, stearan horečnatý (rostlinný) 1,5%, účinná látka: dle  druhu výrobku (0,5 mg v jedné tabletě). 

Nutriční informace: 1 balení (180 pastilek) obsahuje 88,65 g sacharidů, 882 kJ (216 kcal), 1 pastilka (0,5 g) obsahuje 0,49 g sacharidů, 4,9 kJ (1,2 kcal)   

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako lék ani jako náhrada pestré stravy. V současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení.  Nadměrné užívání může vyvolat projímavé účinky. Podrobnější informace o vlastnostech a použití naleznete na stránce www.bunkovesoli.sk