Doplňující informace k produktům Biomineral D6 od výrobce

Pro ty více zvídavé, kteří se na nás často obrací s dotazy ohledně složení tkáňových solí Biomineral D6, jejich bezpečnosti a účinnosti, vám přinášíme odkazy na články přímo od výrobce ze Slovenska.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Věříme, že jsou tyto články pro Vás dostatečným objasněním a uklidněním a i nadále budete mít z užívání tkáňových solí radost. Pochybnosti o složení a bezpečnosti užívání produktů Biomineral D6 vznikly na základě neerudovaných a zavádějících informaci kolujících na sociálních sítí. Vše podstatné se dočtete v následujících článcích.

  • Nosič účinné látky - Virtusia
    V dobách Dr. Schüssler byl jediným lékopisným nosičem mléčný cukr, laktóza. V současnosti jsou známy i další, modernější materiály, například škroby nebo polyoly, splňující lékopisné požadavky na přípravu buněčných solí ve formě tablet nebo granulátu.
  • Stav doplňku stravy - Virtusia
    Status výživového doplňku pro buněčné soli považujeme také za logicky správnější, neboť účelem buněčných solí není homeopatická léčba, ale doplňování deficitu minerálních živin uvnitř buňky, tedy minerální suplementace.
  • Buněčné soli nejsou homeopatika - Virtusia
    Jaký je rozdíl mezi homeopatickým přípravkem a buněčnými solemi?
Vloženo Od

Komentáře

*
Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.